Nákladní elektromobil je moderní a ekologické řešení

Pod pojmem nákladní vůz si většina lidí představí velké nákladní auto, které dělá mnoho rámusu a rovněž splodin, které dusí každého, kdo se ocitne v blízkosti jeho výfuku. Žijeme však v 21. století a spalovací motory se postupně chystají na ústup modernějším elektrickým motorům. Jsme svědky toho, že se na silnicích objevuje stále více elektromobilů a pokud vás tato technologie láká, můžete si snadno pořídit i nákladní elektromobil.

Nákladní elektromobil pro vaší firmu?

Ať už disponujete skladem nebo máte firmu, kde se bez nákladního vozu pro rozvoz materiálu neobejdete, je nákladní elektromobil skvělé řešení. Výhradním importérem pro český trh je CENNTRO na webu cenntro.cz. Navštivte galerii a jistě vás zaujme elektrická dodávka již na první pohled. Pokud se bojíte závratných částek, budete příjemně překvapeni, nákladní elektromobily lze pořídit za mimořádně levných cenových podmínek už za cenu od 322 tisíc korun. Nákladní elektromobily jsou velmi vzhledné, vaše sluchové orgány vám poděkují za menší hlučnost v provozu a ten, kdo bude mít největší radost, tak bude vaše peněženka. Provoz nákladních elektromobilů je podstatně levnější, takže se vám vynaložené náklady velmi brzy vrátí.

Nákladní elektromobil podle vašich potřeb

Jelikož má každý na nákladní elektromobil jiné požadavky, můžete si ho nakonfigurovat, jak potřebujete. Může jít o skříňovou verzi, která může mít roletové bočnice, pevný valník, sklopný valník a plato. Může jít také o chladící vůz nebo si můžete objednat nákladní elektromobil bez nástavby. Je zde i možnost výběru barvy a příslušenství, ve voze tak můžete mít ABS, klimatizaci a posilovač brzd. Samozřejmostí jsou zde airbagy, takže je myšleno i na bezpečnost. Myšleno je i na baterie a tak si můžete vybrat ze 3 verzí podle dojezdu, základní verze s olověnou baterií má dojezd až 80km, 13 kWh Li-Ion baterie má dojezd až 120km a 26 kWh Li-Ion baterie vám umožní dojezd až 200km. Výhod je zde celá řada a všechny je najdete přímo na webu.

Elektrická dodávka ve vašich službách

Nákladní elektromobil dodá vaší firmě prestiž. Každá elektrická dodávka z CENNTRO splňuje aktuální normy a parametry odpovídají moderním trendům. Již samotný vzhled dodávek je velmi atraktivní a pokud si je do firmy pořídíte, stanou se vítaným přínosem, který vám každý den ušetří práci, čas i peníze. Investice do elektrické dodávky se vyplatí, přizpůsobte si ji v konfigurátoru a brzy se může stát ozdobou i ve vaší firmě.