Myslíte při práci na své bezpečí?

Každé povolání má svá rizika a většina zaměstnavatelů se je snaží snížit tím, že pro své zaměstnance nakupují odpovídající ochranu. Jak se říká, nehoda není náhoda. Při práci by vždy na prvním místě měla být bezpečnost, základem je obezřetné chování a kvalitní pracovní pomůcky. Někteří lidé je nenosí, protože jim snižují komfort, stačí však jen chvilka nepozornosti či selhání techniky a můžete čelit nepříjemnému zranění. Proto se vyplatí vždy nosit ochranné pracovní pomůcky.

Kde kupovat ochranné pracovní pomůcky?

Tento sortiment není vhodné pořizovat kdekoliv, ale na místě, kde vám nabídnou nejlepší poměr ceny a kvality. V České republice patří mezi nejlepší prodejce společnost WBS Safety, s.r.o., která ve svém eshopu wbs-safety.cz nabízí kompletní sortiment ochranných pomůcek, se kterými budete chráněni od hlavy až k patě. U řemeslníků jsou velmi poptávané zejména pracovní rukavice, které se nabízí v mnoha provedeních, od kožených a kombinovaných rukavic až po textilní, chemické, jednorázové a další.

Když se řeknou respirátory, mnoha lidem se okamžitě vybaví COVID-19. Pro ochranu proti tomuto viru jsou samozřejmě potřeba a nabízí se v mnoha provedeních, ale můžete si vybrat i z provedení, které jsou jako dělané pro lakýrníky a další profese, které vyžadují ochranu dýchacího ústrojí.

Při práci by se mělo myslet také na obuv, zejména pokud jste většinu času na nohou. Pracovní obuv by měla být stavěná tak, aby vás ochránila před možnými riziky, ale zároveň by měla být dostatečně komfortní, aby vám umožnila pracovat i dlouhé směny bez bolavých a otlačených nohou. V eshopu můžete vybírat celou škálu obuvi, která podpoří váš komfort, bezpečí i zdravé držení těla.

Eshop uspokojí jak jednotlivce, tak i velkoodběratele. Pokud hledáte jakékoliv ochranné pomůcky, v eshopu najdete kompletní sortiment za velkoobchodní ceny a v té nejlepší kvalitě. Zajistit si můžete i ochranné pomůcky na míru nebo s logem vaší firmy.