Levné nakupování do bytu vám usnadní slevové kupony

Zařizujete-li nový byt a nemáte peníze nazbyt, můžete využít jedinečnou nabídku internetového obchodu s velice příznačným názvem 4Home. V tomto obchodě můžete nakoupit všechno, co je v domácnosti potřeba. Díky rozsáhlému skladovému centru je objednané zboží bez zbytečného prodlení expedováno k zákazníkovi.

Sortiment obchodu 4Home

Velice široký sortiment zboží do domácnosti zaujme každého zájemce. Aktuálně je v nabídce více než 10 tisíc položek zajímavého zboží a 99 procent z něho je na skladě a k dispozici online. Nakoupit lze opravdu všechno pro domácnost, ale dominuje především bytový textil, různé bytové doplňky a dekorace, dále zahradní a hobby potřeby. Mezi další vyhledávané zboží patří přípravky pro krásu a zdraví, různé dárky a hračky. Nechybí pochopitelně ani kuchyňské potřeby, domácí spotřebiče, úklidové přípravky.

Slevové kupóny

Díky slevovým kupónům můžete v internetovém obchodě 4Home nakupovat veškeré zboží se zajímavými slevami. Zboží špičkových značek, dlouhé životnosti, vysoké funkčnosti a skvělého materiálového zpracování si ve 4Home pořídíte za méně peněz, než kdybyste stejný výrobek zakoupili v kamenném nebo jiném internetovém obchodu. Navíc vám slevové kupony 4Home umožní zajímavě zvýhodnit nákup, který máte již připravený v košíku. Některé slevy dosahují až neuvěřitelných 90 procent, což je bezkonkurenční nabídka, se kterou se v jiných obchodech nesetkáte.

Nákup a vyzvednutí zboží

Pokud se kterékoliv zboží ve 4Home objednáte, můžete se těšit na jeho téměř bleskové dodání, neboť 99 procent produktů je na skladě a připraveno k okamžité expedici. S touto výhodou souvisí také možnost výběru z několika variant vyzvednutí zboží. Může to být třeba u vás doma, kam vám zboží dopraví pošta nebo jiná přepravní společnost. Na dopravě lze rovněž ušetřit, neboť pokud nakoupíte zboží nad 1000 Kč, budete mít dopravu zdarma. Další variantou je vyzvednutí zboží na některém z výdejních míst, kterých má internetový obchod 4Home po celé ČR celkem 188. Snadno si tak můžete vybrat výdejní místo nejblíže svého bydliště. Osobní odběr je možný také v kamenné prodejně společnosti 4Home, kde je možné si vystavené zboží přímo zakoupit.