Kvalitní podlaha? 2 příklady za všechny

1. Za málo peněz hodně muziky

Současná doba určuje trend „Za málo peněz hodně muziky“. Pořídit kvalitní podlahu v tomto duchu naštěstí není žádný oříšek. Pokud vsadíte na vinyl, máte vyhráno – dobře se udržuje, moc nestojí a má nespočet dalších výhod proč budete chtít právě podlahu od firmy Stanislav Špička – vinylové podlahy Olomouc.

Hodí se do rodinného domu, bytu i komerčních prostor. Jsou odolné proti vodě a poškrábání, protiskluzné, ekologické, vhodné pro alergiky a především pro děti!

Samotné položení vinylové podlahy je pak opravdu velmi rychlé. Stanislav Špička – podlahy Olomouc nabízí širokou škálu dezénu vinylových podlah a nejtěžší proto bude vybrat jaký motiv či barva se bude hodit právě do vašeho interiéru.

2. Dřevo do starého železa rozhodně nepatří

Není žádným tajemstvím, že jsou cenově náročnější, avšak investovat v tomto směru není vůbec na škodu. Ten luxus a kvalitu oceníte v každém směru. Dřevěné podlahy Olomouc jsou krásné, kvalitní a ničím nenahraditelné podlahy z přírodního materiálu, která dodají interiéru výjimečný vzhled.

Velkou výhodou dřevěné podlahy je možnost renovace. Vynikající design různých druhů dřeva a jejich jedinečné vlastnosti se těší popularitě již několik generací a je stále „IN“.

Kterou podlahu zvolit, do jaké místnosti, si však nechte poradit přímo od odborníků za slovo vzatých, kteří se svým podlahářským řemeslem již nějaký ten rok zabývají.

Budete rádi vy i vaše peněženka!