Kulečníkový stůl u vás doma? Proč ne!

Do práce, pro děti a uvařit. Kdy jste naposledy něco podnikli jen vy dva?

Nejste v tom sami. 82 % párů s dětmi by uvítalo více času na partnera.

Co kdyby odpadlo složité domlouvání hlídání a ideální rande proběhlo ještě dnes…

Že to nedává smysl?

Ale jděte. Není třeba vyrážet na druhý konec města a nervózně sledovat mobil, co se zase děje doma. Klíčem je nabourat stereotyp.

Zelené plátno, drink a zábava. Šaty, obývák a tlumené světlo. Ještě se nechytáte? No tak – pořiďte si kulečník.

Nebojte se, vejde se a nebude to drahé.

Domácí kulečník se hodí pro fajnšmekry i do běžné domácnosti

Domácí kulečníkový stůl pořídíte od 6 stovek do 50 tisíc. S tím, jak se rozměry stolu zvětšují, roste i kvalita hry. Dobrý stůl seženete do 10 tisíc.

Kam se stolem aneb hračky kam se podíváš

Sáhněte po mini variantě, nebo kulečníku v designu pro malé prostory. Malé řešení je skvělé na cesty. Je báječnou zábavou především pro děti a po pár skleničkách i pro dospělé.

Co kdyby kamarádi vešli do jídelny a řekli wow

Pokud je váš domácí prostor velkorysý, můžete se vyřádit. Jak bude vypadat váš nový kulečníkový stůl v barvě tmavého dřeva v tom rohu vlevo?

Jak zařídit, aby se z kulečníku doma nestala jednorázová zábava

Připravujete se na první hru. Stůl je nablýskaný a vy také. Děti konečně spí. Připadáte si, jako když jste randili. Úsměvy, víno a neexistuje nic jiného než vy dva. Oběma je fajn. Jak zařídit, ať to pokračuje?

Prostě si to napište do diáře. Plánujte společný čas stejně jako doktory dětí. Poslední středa v měsíci je váš den. Těšte se a posílejte si milé zprávy. Pište si výsledky a sledujte, jak se zlepšujete. Pozvěte kamarády a uspořádejte domácí kulečníkový turnaj, kde budete tvořit partnerský tým. Vítězný tým. Kamarádi nemají váš trénink. Jaké to je táhnout společně za

jeden provaz? Bavíte se?

Podívejte se na video s kulečníkovými triky a pozvedněte svou hru o level výše.

5 překvapivých věcí, co se stanou díky pravidelné hře

Není to jen o zábavě. I když ta je důvodem, proč to děláme. Když budete hrát pravidelně, možná vypozorujete následující změny.

Lépe se soustředíte

Hraní kulečníku vyžaduje mnoho soustředění. Kalkulujete s úhly a koncentrujete se na souhru drobných svalů. Přepínáte pozornost z mnoha podnětů. Hra je křehkou kombinací souhry těla a tréninku mozku. Není divu, že se vám lépe řídí a v práci jste efektivnější.

Přestanou vás bolet záda

Během hry aktivujete zádové svaly. Pohyb při šťouchu je podobný protahování. Zapojíte nejen svaly zad, ale i kyčle a nohy. Pokud chcete zrelaxovat ještě více, poproste partnera o masáž.

Pálíte kalorie

Za hodinu hraní kulečníku spálíte přibližně 800 kJ. Na velké hubnutí to není, ale svačinu vynulujete. Pokud k tomu přidáte společnou procházku, výsledky se dostaví.

Partnera vnímáte jako sobě rovného

Tenhle sport maže rozdíly mezi pohlavími. Gentlemanská gesta budou jistě oceněna, ale kulečníkový stůl je hřištěm, kde jste si rovni. Pocit ze hry přetrvá a povede k efektivnější komunikaci.

Vyhnete se trapné konverzaci

Když přijde nečekaná návštěva, není nic jednoduššího, než jít hrát. Díky společné zábavě přijdete s konverzačními tématy, a kdyby ne, vždy se můžete bavit o hře.

Osvěžte si základní pravidla hry.

Skvělý tip na dárek, nebo totální propadák?

Nápad se vám líbí, ale nejste si stále jisti, zda je kulečníkový stůl to pravé. Připravili jsme pro vás check-list. Pokud se vidíte v následujících bodech, směle do toho.

  • Baví vás hry.
  • Kulečník se vám vždy líbil, nebo jste jej hráli.
  • S partnerem jste zajedno, zda pořídit mini nebo regulérní variantu.
  • Víte, které kamarády pozvete na turnaj.

Odpověděli jste ano a už se vidíte při hře? Pak neváhejte a kupte svůj kulečníkový stůl ještě dnes, mimo jiné si může jednat opravdu o skvělou inspiraci na Vánoce – buďte letos originální!