Kuchyně z nerezu

Na nerezovém materiálu je totiž vidět každý otisk prstů, takže abyste měli kuchyň jako ze škatulky, budete muset každé madlo, kliku, i plochu neustále leštit utěrkou. Pokud vás tato nepříjemnost neodradí, budete mít krásný pocit z jedinečného designu. Nerezová ocel je ušlechtilý materiál nepodléhající korozi, nevsakuje špínu, nečistoty, mastnotu nebo skvrny od omáček, kávy nebo vína.

Každou skvrnu lze bez námahy jednoduše setřít vlhkým hadrem a máte čisto. Nerezová ocel je navíc bez zápachu, bez chuti a bez toxických látek, které by mohly při styku s potravinami způsobit problémy. To je důvod, proč jsou všechny profesionální kuchyně vesměs vyráběny z tohoto materiálu. Pokud toužíte po profesionálním a reprezentativním vzhledu své kuchyně, pak je nerezová ocel jedinečnou a správnou volbou, které se jiný materiál nevyrovná.

Kuchyně nemusí být z nerezu kompletně celá. Krásná je kombinace dřeva a nerezu, kdy kuchyňské skříňky jsou například z imitace některého vzácného dřeva a jednotlivé spotřebiče, jako je lednice, sporák, myčka nádobí a také dřez jsou z nerezové ocele.

Z nerezové oceli může být také pracovní deska, která dodá kuchyni luxusní vzhled. K výhodám této desky patří snadná údržba, dodržení hygienických požadavků, odolnost proti vysokým teplotám. Nerezovou pracovní desku si můžete nechat vyrobit na míru pro vaši kuchyň. Její údržbě je třeba věnovat pravidelnou pozornost, jelikož se snadno upatlá a zflekatí. Pokud ji po přípravě jídel vyleštíte, bude bude na ni příjemný pohled. Právě v kombinaci se dřevem působí nerezová pracovní deska a další doplňky velice teple a elegantně.