Komplexní rekonstrukce interiéru

Pokud se chcete pustit do rekonstrukce bytu, využijte k tomu služeb odborníků, kteří mají bohaté zkušenosti i potřebné znalosti. V interiérovém studiu pracují lidé několika profesí, jejichž schopnosti se vzájemně prolínají a doplňují. Rádi vám pomohou jak s návrhem, tak s celkovou rekonstrukcí vašeho interiéru, ve kterém se budete cítit příjemně a také se budete moci pochlubit svým hostům. Teprve po úspěšné realizaci změny svého domácího prostředí poznáte, jak změna k lepšímu výrazně zlepší i vaši náladu.

Interiér Ostrava a okolí

Interiérové studio Ostrava nabízí jednak zpracování návrhu rekonstrukce, a jednak i samotnou její realizaci. Celou rekonstrukci provádí na klíč, ovšem za přímé součinnosti majitele domu či bytu, který se na přeměně svého interiéru může přímo podílet svými požadavky a připomínkami. Aby návrh interiéru Ostrava odpovídal představám zákazníka, je třeba vytvořit nejprve atmosféru vzájemné důvěry a poté ve vzájemné součinnosti přesně naplánovat veškeré práce. Interiérové studio pracuje vždy s předem dohodnutým rozpočtem a každou práci odvádí v dokonalé kvalitě. Předností jejích pracovníků je osobní přístup k zákazníkovi a otevřenost v jednání. Každá zakázka a každý prostor je pro ně výzvou, kterou se snaží naplnit ke maximální spokojenosti majitele interiéru.

Kuchyně na míru

Naši předci využívali kuchyň nejen jako místo k vaření a konzumaci jídel. Kuchyň byla středem domu a sloužila k setkávání celé rodiny i k drobným pracovním činnostem. Tuto tradici se mnozí z nás snaží udržet i v současnosti. Umožňuje to i návrh kuchyní Ostrava, který může být realizován přesně podle vašich vysněných představ. Interiérové studio Ostrava navrhuje i realizuje rekonstrukce kuchyní na míru. S ideálním řešením vám poradí bytový architekt, takže budete mít ve své kuchyni nejen pohodlí při pohybu, ale i dostatek úložných prostor. Budete mít možnost výběru z pestré palety barev, povrchů i tvarů.

Rozvržení bytu a jeho zařízení

Cílem Interiérového studia je, aby chod domácnosti byl přirozený a plynulý. Proto je jeho každý návrh interiéru bytu veden snahou o funkčnost, účelnost a pohodlí. Určitě se vyplatí diskutovat o různých variantách s bytovým architektem, který má zkušenosti v mnoha atypickými prostorami i malými byty, které lze zařídit účelně a vkusně.