Kompletní stěhování a vyklízení nejen pro Brno

Ve spoustě případů je zapotřebí stěhování, které zařídí specializovaná firma. Stěhování svépomocí totiž nedokáže zvládnout každý. V ten okamžik se hodí odborné stěhování s tradicí.

Hledáte odborné stěhování a vyklízení bytů v Brně?

Firma Dymas stěhování a vyklízení bytů Brno nabízí odborný stěhovací a vyklízecí servis v rámci Brna, České republiky nebo zahraničí, kdy jde hlavně o Rakousko, Slovensko či Německo. Veškeré služby stěhování a vyklízení jsou na té nejvyšší úrovni. Firma zvládne provést kompletní stěhovací a vyklízecí práce, které se týkají bytů, domů, půd, sklepů či kanceláří.

Těžká břemena i citlivé přístroje

Společnost Dymas stěhování a vyklízení bytů Brno se specializuje hlavně na těžká a objemná břemena, mezi něž patří třeba sochy, klavíry, trezory nebo stroje. Ovšem problém absolutně nepředstavují ani citlivé přístroje nebo cenná umělecká díla jako sochy, obrazy či starožitný nábytek.

Přednosti firmy jsou nejen v nízkých cenách

Pokud chcete znát cenu stěhování, stačí si zavolat a okamžitě dostanete potřebné informace. Mezi přednosti firmy se řadí dobré pojištění, dlouholetá praxe a nízké ceny. Ke stěhování a vyklízení bytů se využívají speciální polstrovaná vyklízecí a stěhovací vozidla, která jsou vybavená nakládacími rampami.

Přání zákazníka na prvním místě

Na prvním místě je vždy zákazník, což je velmi důležité, protože všechny stěhovací firmy se tímto heslem neřídí. Kromě klasického stěhování si můžete domluvit demontáž a následnou zpětnou montáž nábytku. Nechybí ani možnost skladování a likvidace odpadu. Nezapomeňte firmu kontaktovat s dostatečným předstihem, abyste si domluvili vhodný termín. Některé termíny jsou jednoduše oblíbenější než jiné. Kromě klasického stěhování bytů firma nabízí také stěhování kanceláří.