Jak si zajistit výhodný pronájem kanceláře v Praze

Mít sídlo firmy nebo kanceláře v hlavním městě má celou řadu výhod. Především samotná Praha, jako jedno z nejkrásnějších měst světa, nabízí mnoho příležitostí ke kulturnímu a sportovnímu vyžití.

Samozřejmě je Praha také centrem politického a společenského života. Pokud tedy můžete mít kancelář či obchodní prostory v centru veškerého dění, můžete toho využít i pro navazování obchodních i společenských kontaktů. Z podnikatelského hlediska je užitečné pronajmout si kancelář na některé prestižní adrese v centru města. Ovšem i jiné části Prahy včetně okrajových mají své výhody. Především z hlediska dopravního, pokud často cestujete mimo Prahu, nebo k vám jezdí vaši obchodní partneři či zákazníci. Pracovat v kanceláři dále od centra není vůbec handicapem vzhledem k husté městské dopravě a zvláště díky metru jste v samotném středu Prahy za pár minut.

qubix-840x500

Pronájem prostor

O pronájem kanceláří v Praze je stále větší zájem nejen mezi tuzemskými podnikateli, ale i mezi zahraničními společnostmi, které expandují do Česka, a pro které je prioritou. Všem zájemcům o kanceláře Praha nabízí své služby společnost Prague Offices Solutions s.r.o. Na pražském realitním trhu působí již více než 15 let, a proto má Prahu a prostory vhodné k pronájmu dokonale zmapovanou.

pragueoffices-logo

Hlavním zaměřením společnosti je poskytování komplexních služeb souvisejících s pronajímáním kanceláří a komerčních ploch v Praze jak českým firmám, tak zahraničním společnostem. Společnost disponuje širokým portfóliem kancelářských prostor, ale i skladů a nebytových prostor, obchodních a komerčních ploch, zařízených kanceláří a virtuálních kanceláří na celém území Prahy. Podnikatelům a firmám nabízí dlouhodobý i krátkodobý pronájem kancelářských prostor na celé řadě pražských adres.

Pohodlný výběr nabízí mapa kanceláří na webových stránkách společnosti. Najdou zde spoustu možností včetně exkluzivních adres, jako jsou například kancelářské prostory k pronájmu v budově Dětského domu v samotném srdci Prahy, nebo kanceláře v moderní administrativní budově Qubix v blízkosti Kongresového centra a stanice metra Vyšehrad a celá řada dalších. Všem je rovněž k dispozici profesionální poradenství, kterého mohou využívat jak zájemci o pronájem, tak pronajímatelé, pro které společnost vyhledá nájemce pro jejich volné prostory.