Dvorek u domu není smetiště, zajistěte si odvoz suti

Obzvláště majitelé starých zástaveb velmi dobře vědí, kolik je kolem domu práce. Bourání zdí, rekonstrukce fasády, likvidace staré střechy a různé opravy, to vše jsou činnosti, po kterých obvykle zůstanou kvanta suti.

Většina lidí skladuje suť na svém dvorku a teprve po čase přemýšlí, co s ní. Suť je přitom odpad, který pouze hyzdí okolí každého domu. I když je možné suť kdykoliv odvézt, je vhodné se připravit ještě před jejím vznikem. Na místě suti často zůstane holé místo, kde je potřeba zase zasít trávník a kde často zůstanou drobné zbytky suti, které je třeba stále vybírat.

Ideálním řešením je včasné objednání kontejneru na suť, které zamezí tomu, aby se suť hromadila na trávníku a namísto toho putuje přímo do kontejneru, který ji odveze.

Jak odvoz sutě zajistit

Pro zajištění kontejneru i odvoz sutě stačí kontaktovat specializovanou firmu. Velmi levným a spolehlivým řešením je firma Ing. Cetkovský, která působí v lokalitách Prostějovska, Konicka a Vyškovska. Odvoz sutě Prostějov zajistí bez jakýchkoliv komplikací.

Suť však často není jediným odpadem, který může při rekonstrukci vzniknout. Mnoho lidí například zdědí postarší dům a potřebuje se zbavit starého a nepotřebného nábytku, aby ho mohli nahradit novým. I v těchto případech se vyplatí objednat si kontejner a nechat si zajistit odvoz a likvidaci tohoto druhu odpadu.

Nejen odvoz, ale i skvělý partner, když potřebujete materiál

Firma Ing. Cetkovský vám nezajistí pouze odvoz sutě a dalšího odpadu, ale i celou škálu dalších služeb, které s dopravou souvisí. Pokud hodláte stavět či rekonstruovat a potřebujete stavební materiál, nemá cenu zkoušet štěstí u různých stavebnin. Firma vám zajistí dopravu betonu, písku, štěrku dřeva a čehokoliv dalšího, nízké ceny jsou zde samozřejmostí. Pokud se při stavbě bojíte o to, aby vám někdo v noci nezcizil pracovní nářadí a stroje, můžete si od firmy levně zapůjčit uzamykatelné kontejnery nebo i celé stavební buňky. Pro stavby, demolice i rekonstrukce se vyplatí mít po ruce spolehlivého partnera, který vám pomůže vždy, když je potřeba.