Dokonce i elektrická zásuvka je důležitým detailem

Když se vybavuje interiér, často se myslí na barvu stěn, podlahu, výběr správného nábytku a také na dekorace. Často i malé detaily dotváří celkový vzhled a funkčnost interiéru. Patří sem i elektrické zásuvky. Zásuvky jsou v dnešní době nezbytným vybavením každé místnosti, prakticky všude potřebujeme mít zapojenou elektroniku, ať už jde o nabíječku na telefon nebo nějaký spotřebič. Zásuvky jsou vnímány jen jako nezbytnost a lidé často neřeší, jak vypadají a dokonce se je snaží schovat tak, aby nebyly vidět. Věřte tomu nebo ne, ale i zásuvky se mohou podílet na vzhledu interiéru a dotvářet tak jeho styl.

Široký sortiment elektrických zásuvek

Možná jste zvyklí na jednobarevné bílé zásuvky, elektrické zásuvky však mohou mít mnoho podob. Mohou mít ostré tvary, mohou být zaoblené, mohou mít i různé barevné kombinace. Co takhle zásuvky, které jsou barevně sladěné s barvami stěn nebo třeba dalším vybavením v interiéru? Zásuvky mají nespočet podob a pokud chcete vybrat takové elektrické zásuvky, které pro váš interiér budou nejlepší, doporučujeme shlédnout sortiment internetového obchodu Aququ.cz.

Nabízí stovky druhů zásuvek a to jak elektrických, tak i telefonních a také počítačových. Udělejte ze své zásuvky stylovou zásuvku, kterou už nebudete muset schovávat za nábytek. Tohoto detailu si zajisté všimnou i vaši hosté. Kromě zásuvek můžete vybírat také širokou škálu vypínačů. Zatímco zásuvky nejsou tolik na očích, vypínače musí být snadno dostupné, přizpůsobte jejich vzhled proto tomu, aby skvěle korespondovaly s vaším interiérem. Vypínače mohou být rovněž v mnoha různých tvarech a provedeních. Velmi elegantní kombinací je, když zvolíte rozdílnou barvu tlačítek vypínače a jeho rámečku. Vznikne tak velmi zajímavý kontrast. Představte si například vypínač, který má červený nebo modrý rámeček a bílá tlačítka. Barevné kombinace jsou jen na vás. Pokud jste takový sortiment ještě nevybírali, bude pro vás eshop Aququ.cz tou nejlepší inspirací. Pokud patříte mezi elektrikáře nebo bytové designery, zajisté najdete v eshopu skvělého dodavatele pro vaše projekty a vaše klienty.