Dětské hřiště je ideální doplněk pro každou zahradu

Každý správný rodič ví, že pro zdravý vývoj dětí je velmi důležitá nejen správná strava, ale i každodenní pohyb. Pokud i vy chcete, aby se vaše děti hýbaly a navíc byl pohyb pro ně potěšením, pořiďte jim dětské zahradní hřiště. V nabídce naleznete velmi rozmanitou nabídku různých sestav, které lze doplňovat o jednotlivé hrací prvky. Širokou nabídku naleznete u prodejce dětských hřišť HonzíkůvHrad.cz. E-shop nabízí dětská hřiště, která jsou vyráběna z bezpečných a trvanlivých přírodních druhů materiálů a lze je uzpůsobit tak, aby nejen ladila se stylem zahrady, ale především vyhovovala vašim ratolestem. Díky rozmanitým sestavám a přídavným modulům můžete dětem nabídnout zajímavé a bezpečné sportovní aktivity, které budou zároveň podporovat zdravý dětský vývoj. Všechny nabízené produkty mají certifikaci a bezpečnostní normy ČSN EN 71. Veškerý nabízený sortiment je skladem.

Dětská hřiště Jungle Gym

Velmi oblíbená jsou dětská zahradní hřiště Jungle Gym. Každé hřiště nabízí vše potřebné pro jeho sestavení. V každém balení naleznete nejen nakrácené dřevo, ale i přehledný návod nebo montážní sadu. Montáž je velmi snadná a zvládne ji každý. Vybírat si můžete z široké nabídky různých druhů hracích věží.

Výhodou je, že dětské hřiště můžete kdykoli doplnit o další přídavné moduly. Ty hřiště rozšíří o další zábavné prvky. Můžete tedy vytvářet nepřeberné množství různých kombinací.

Mezi oblíbené části dětských hřišť patří skluzavky pro děti. Skluzavky se vyrábějí v různých délkách i barevných variantách a lze je také připojit na vodu. Všechny typy skluzavek procházejí atestací a samozřejmostí je certifikace, která odpovídá platné legislativě. Na výrobu skluzavek je použit kvalitní plast, který je odolný jak proti mechanickému tlaku, tak i proti UV záření.