Čistá fasáda není sen

Čistá fasáda není z říše snů. Starší domy neoplývají tak krásnou fasádou, jak nově postavené. To se však může změnit, stačí si pronajmout firmu, která se věnuje čištění fasád. Krásná a zářící fasáda u staršího domu bude jako nová.

Znečištění fasád je běžný jev

Fasády podléhají velkému množství nečistot z běžného provozu. Zejména smog, prachové částice, saze, kyselé deště a další nečistoty se podílí na znečištění fasády. Atmosférické nečistoty dokážou z krásné fasády vytvořit nevzhlednout a velmi špinavou zeď. Nemluvě o jiném znečištění, jako jsou sprejové barvy. Přeměnit starou fasádu na novou, nutně neznamená, že je nutné přetřít starý nátěr. Existují totiž možnosti, které očistí vaši fasádu a navíc ji dokonale ochrání před nečistotami. Nemusíte tedy vymýšlet náročné malování, stačí si najmout firmu na čištění fasád.

Čistí se jen fasáda?

Čištění nezahrnuje pouze fasádu, ale patří do toho i střešní krytina, terasa, zeď, chodník a další povrchy, které mají co společného s domem. Očištěním těchto ploch se dosáhne komplexní a výrazné změny. Čištění fasád zvládne širokou škálu povrchů, včetně umělých kamenů, cihel, betonu, hliníku, keramiky, střešní krytiny či eternitu.

Fasádu je možné vyčistit svépomocí. Tento postup se však nedoporučuje, jelikož výsledek je vždy nejasný a navíc může být fasáda poškozena nenávratně. Z toho důvodu je lepší obrátit se na profesionály v oboru, kteří se postarají o celý úkon.

Čištění svépomocí

Pokud se přeci jen rozhodnete pro čištění vlastním úsilím, opatřete si výrobky, které patři mezi špičku na trhu. Čištění fasád není náročný proces, pokud máte kolem sebe ty správné partnery. Jednoduché kroky čištění zvládne naprosto každý, pokud má ten správný přípravek. Kvalitní přípravek očistí fasádu a zároveň ji ochrání před dalšími nečistotami.