Chcete mít originální interiér? Doplňte jej 3D tapetami

Většina z nás touží po tom být originálními a jedinečnými, stejně tak je to i s našimi domovy. Originalitu a neotřelý vzhled navodí 3D tapety. V současné době již nejsou tyto bytové doplňky pouze nudnými papírovými tapetami, které se velmi těžko nalepují. Nabízejí nejen originální motivy, ale také mají zvláštní schopnost vykouzlit velmi příjemnou atmosféru v interiéru a obytný prostor tak dokonale zútulní.

Proč právě 3D tapety?

Nejen klasické, ale i 3D tapety nabízejí celou řadu zajímavých motivů, vzorů a struktur, které mají velmi promyšlené efekty. Při citlivém výběru tak můžete vytvořit nejen nový, ale i svěží a jedinečný interiér, který nadchne každého. Výhodou je, že není potřeba tapetovat celou místnost. Současným trendem jsou tapety pouze na jedné stěně místnosti, což 3D tapety umožňují.

Velkou výhodou tapet však není jen jejich zajímavý a originální vzhled, ale také mohou zakrýt drobné trhlinky či nedostatky, které se občas na zdech objevují. Nemusíte se obávat, že za tapetou se objeví prostor příhodný pro vznik plísní. Současé materiály, z nichž se tapety vyrábějí, jsou prodyšné. Další beze sporu velkou výhodou jsou izolační vlastnosti tapet. Částečně tlumí zvuky mezi jednotlivými prostory a zároveň fungují i jako izolace tepelná.

Bonusem je flexibilita. Tapety lze totiž umístit, kromě klasické omítky, na celou řadu povrchů. Patří mezi ně sádrokarton, beton nebo umakart. Pokud si vyberete modely samolepící, pak je lze nalepit také na kov, plast nebo sklo.

Vzhledem k tomu, že 3D tapety nabízejí trojrozměrný efekt, mohou opticky zvětšit prostor, v němž jsou umístěné. Jsou tedy vhodné i do malých místností a bytů.

Na koho se obrátit?

Pokud i vy přemýšlíte nad tím, že si 3D tapety pořídíte, prohlédněte si vzory a motivy, které nabízí e-shop modales-shop.cz. Naleznete zde velmi zajímavé vzory, z nichž si rozhodně vyberete ten pravý pro váš interiér.