Bytový textil, bez kterého se neobejdete

Abyste měli domácnost jako ze škatulky, neobejdete se bez kvalitního a vkusného bytového textilu.

K tomu patří nejen závěsy, potahy na sedací soupravě, ale také záclony, ubrusy nebo ložní prádlo. Všechny tyto bytové doplňky je potřeba čas od času měnit a také se držet módních trendů. Široký výběr v nejvyšší kvalitě nabízí internetový obchod Dante.cz, kde najdete pestrou paletu luxusních lůžkovin, prostěradel, ubrusů i záclon.

Záclony

Pokud chcete mít ve svém bytě pocit útulné atmosféry, pořiďte si na okna záclony. Bez nich vypadají okna chladně a pokoj budí dojem, že se chystáte malovat či stěhovat. Záclony jsou jemným a nenápadným doplňkem, který ovšem dokáže dělat divy. Obchod Dante nabízí kusové záclony, které můžete rovnou pověsit. Poskytuje také možnost nechat si u objednané záclony obšít okraje nebo na horní okraj našít řasící stužku. Na výběr jsou záclony hladké, vzorované, bílé i barevné. Také si můžete pořídit záclony podle ročního období, tedy dlouhé nebo krátké, které nebrání šíření tepla z radiátoru topení umístěného pod oknem.

Ubrusy

V nabídce jsou jak ubrusy do kuchyně, tak do obývacího pokoje, a to z nejrůznějších materiálů. Jsou ubrusy levné pro denní užívání a pro pokrytí stolu v kuchyni, jehož deska je tak chráněna před poškozením, ale i ubrusy určené pro slavnostnější příležitosti. Kromě ubrusů si můžete vybírat i různé dečky, které ozdobí slavnostní stůl. Kvalitní, stylové a moderní ubrusy z nabídky obchodu Dante plní nejen estetickou funkci, ale také chrání stůl před prachem, znečištěním či poškozením. Textilní ubrusy se snadnou vyperou. Do kuchyně jsou určeny také velice praktické PVC ubrusy, které stačí jen setřít vlhkou utěrkou a je uklizeno.

Prostěradla

V posteli trávíme třetinu života a proto bychom si měli spánek zpříjemnit také kvalitním prostěradlem. Prostěradlo by mělo být měkké a příjemné na omak. V e-shopu Dante jsou na výběr prostěradla v pestré barevné škále a v provedení na jednolůžko a dvoulůžko. U většiny druhů jsou nabízeny i rozměry do dětské postýlky. V sekci „související zboží“ si můžete vybrat prostěradlo barevně ladící s povlečením.