Proměňte zdi svého domu ve výstavní síň

Přemýšlíte, jak vyzdobit a zároveň zútulnit váš dům či byt? Máte celou řadu vzpomínek zachycených na fotografiích? Spojte tyto dvě skutečnosti a nechte si vytvořit fotoobraz. Fotoobrazy vám budou připomínat příjemně strávené chvilky vašeho života, či celou řadu důležitých životních rozhodnutí a budete je mít stále na očích.

Proč právě fotoobraz?

Jak již název napovídá, fotoobraz se vyrábí z fotografií. Pokud tedy chcete mít nějakou vzpomínku stále na očích, je fotoobraz ideální volbou. Výhodou je, že si můžete nechat vytvořit fotoobraz z jakéhokoli motivu. Díky kvalitním materiálům, které se při výrobě používají, je zajištěna i stálost barev.

Jak probíhá výroba

Po odeslání se vaše fotografie připraví pro tisk. Je to práce grafika, který ji vsadí do tiskových šablon a zkontroluje správné umístění jejího motivu. Jakmile jsou grafická data připravena, práci přebírá tiskař, který zkontroluje vše potřebné a připravené obrazy vysází na plochu plátna. Po umístění dat do tisku nastává tiskový výstup, který zajišťuje kvalitní tiskárna. Jakmile je obraz vytištěn, nechá se srolovaný schnout. Mezitím se připravuje vhodný rám, na který se plátno s obrazem napne. Následuje finální kontrola, obraz je zabalen a expedován.

Pro větší představu si prohlédněte FB kanál, kde naleznete fotografie z jednotlivých výrobních kroků.

Materiál pro tisk

Pokud si vyberete fooobraz na plátně, vybrat si můžete plátno matné či polo – lesklé.

  • Matné plátno

Tomuto druhu plátna dávají přednost většinou profesionální fotografové. Je vhodné pro fotografie zaměřené na uměleckou tvorbu, portréty či akty a to díky své jemné struktuře. Také poskytuje klidnější reprodukci barev. Kromě toho nabízí zvýšenou odolnost proti vlhkosti.

  • Polo – lesklé plátno

Tento druh plátna je vhodný pro běžný tisk fotografií. Poskytuje kvalitní reprodukci barev, nádhernou kresbu detailu a živou barevnost.